Стаття Ігоря Приставського.

Перейти вниз

Стаття Ігоря Приставського. Empty Стаття Ігоря Приставського.

Сообщение автор Oksana Kora в Ср 28 Ноя 2012 - 13:34

Європа не придумала більш ефективного способу відрегулювати у містах кількість собак і котів ,як СТЕРИЛІЗАЦІЯ цих тварин з обов'язковим подальшим ПОВЕРНЕННЯМ їх у місця відлову (за умови,що ці собаки і коти не тільки стерилізовані, але й вакциновані від сказу, вилікувані від глистів і бліх).

Чому обов'язковою є стерилізація з обов'язковим поверненням у місця відлову? Тому, що ми повинні рахуватися з ЗАКОНАМИ БІОЛОГІЇ. Ще зі школи ми всі знаємо про боротьбу видів за виживання. Згідно з цими законами біології "свято место пусто не бывает". Тобто, на місце вбитих гицлями і живодерами - догхантерами собак, у міські двори і до вуличних смітників обов'язково прийдуть з метою поживитися лисиці з навколишніх лісів (як у Лондоні, наприклад), та бродячі собаки з навколишніх сіл. ЧИМ ЦЕ НЕБЕЗПЕЧНО? Це небезпечно тим, що лисиць і бродячих сільських собак ніхто не прививає і вони можуть з покусами передавати дітям і дорослим СКАЗ. Окрім цього, сільські бродячі собаки, які займуть територію вбитих міських собак на вулицях і в дворах міста, будуть агресивно ставитися до незнайомих їм мешканців міста,як дорослих, так і дітей. На відміну від вбитих міських собак, які народилися і виросли у міських дворах і дружелюбно ставилися до міських мешканців, які з ними гралися і їх підгодовували. Відомі факти, що міські дворові собаки захищали дітей і навіть котів зі свого двору від чужих собак.
Таким чином, тільки стерилізація покладе край цьому замкнутому колу, коли на місце вбитих собак приходять нові, чужі собаки, а з бюджету виділяються все нові й нові кошти на вилов і вбивство все нових і нових собак. Легко прорахувати, що стерилізація з обов'язковим поверненням в місця відлову НЕвигідна тим, хто "заробляє" на відлові і вбивстві бездомних і бродячих міських тварин.

До речі, стерилізація тварин з обов'язковим поверненням у місця відлову позбавить аргументів догхантерів, які виправдовують свої вбивства тим, що міська влада не ефективно регулює кількість бродячих собак у місті. Ось в цьому місці призупинюся, щоб висловити "крамольну" думку-окремим чиновникам дуже вигідне процвітання догхантерства в Україні, бо собак вбивають догхантери, а їхні "заслуги" і бюджетні кошти за "виконану роботу" міські чиновники присвоюють собі. Довести це ДУЖЕ легко у випадку, якщо прокуратура, міліція і суди серйозно цим питанням займуться. Коли вони цим займуться? Після перших фактів каліцтва або, не приведи Господи, вбивства догхантерів доведеними до відчаю захисниками тварин або власниками отруєних собак і котів.

Щодо вбивства котів, то тут ситуація ще небезпечніша для мешканців міста, ніж ситуація з вбивстами собак. Вбивства котів збільшать кількість щурів (згадайте російську приказку "свято место пусто не бывает" та українську приказку "кіт з хати, щур-до хати"). Величезна кількість щурів у підвалах будинків і біля смітників змусить їх в пошуках їжі бігати по поверхах будинків та залізати в автомобілі. Звичним для мешканців міст явищем стане поява щурів прямо перед перехожими на тротуарах міських вулиць.

ЧИМ НЕБЕЗПЕЧНІ ЩУРІ? Тим, що вони на своїй шерсті переносять ЧУМУ. Згадайте історію: кілька століть тому католицька інквизиція (тобто,церковний суд) визнали всіх котів слугами диявола і всі коти в Євпропі були вщент знищені. На місце котів прийшли щурі, які заразили бубонною чумою мільйони людей. КОЖНИЙ ТРЕТІЙ європеєць помер тоді від бубонної чуми у страшних муках. В деяких містах і селах повимирали абсолютно всі мешканці.Хто був в європейських країнах, той знає, що в КОЖНОМУ євпропейському місті і містечку є пам'ятник жертвам чуми. І тільки після того, як котів з Єгипту почали завозити в Європу - коти зменшили кількість щурів і епідемія чуми закінчилася.

Ось чому справжні захисники тварин критикують міських чиновників за розкрадання бюджетних коштів, які виділяються на стерилізацію собак і котів з обов'язковим поверненням у місця відлову.
Oksana Kora
Oksana Kora
Admin

Сообщения : 4720
Очки : 6786
Репутация : 86
Дата регистрации : 2012-08-31
Возраст : 44

Посмотреть профиль http://shelteranimals.ukrainianforum.net/

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу


 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения